loader image

زبان

28 دوره آموزشی زنده ماموریت های مدرسه را تجربه کنید که برای کمک به رسیدن به گمشدگان در هر کجا که خدا شما را خوانده است طراحی شده است.

راه اندازی آلفا پروژه سلطنتی

 

20 دلار در طی 242 جلسه یک ساعته باز می شود. آموزش ماموریت ها را به روشی جدید تجربه کنید تا به گمشدگان اطراف خود و هر کجا که خداوند شما را فرا خوانده است برسید.
با کلیک روی دکمه زیر ثبت نام کنید:

برنامه درسی زنده مدرسه را کاوش کنید

بسیار هیجان انگیز است که می بینیم این ابزار در نهایت به دست مردم می رسد. من می توانم ببینم که قرار است در سراسر آمریکای مرکزی گسترش یابد.

یک برنامه درسی مبتنی بر ویدئو، به ویژه برای برنامه آموزشی کاشت کلیسا، ضرب، و رهبری یکپارچه شده است. دقیقاً در محیط روستایی ما که در آن کلیساها در حال گسترش هستند، تناسب دارد.

70 درصد از فارغ التحصیلان ما برای کاشت کلیسا به مناطق روستایی رفته اند.

«یک وظیفه بزرگ برای همه کلیساها این است که چگونه مردم را برای خدمت بسیج کنند. Live School راه حل بسیار خوبی برای آن است.”

بتی

مبلغ به گواتمالا

الوک

کشیش در هند

فلیکس

کشیش در زامبیا

دومان

کشیش در قزاقستان

تعدادی چیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید که قبل از شروع برنامه Live School باید در مورد آنها تصمیم بگیرید. آنها به شرح زیر است:

قبل از اینکه تو ببینی

شما می توانید مدرسه را با سرعت خود تماشا کنید، اما ما شما را تشویق می کنیم که برنامه ای تنظیم کنید.
در یک مدرسه تمام وقت شما باید روزی سه جلسه تدریس داشته باشید که تکمیل آن 18 هفته طول می کشد. در یک مدرسه نیمه وقت به 18 ماه زمان نیاز دارید.
شما می توانید تصمیم بگیرید که در این دوره چگونه در برنامه درسی قرار بگیرید.

روش ترجیحی برای اداره مدرسه این است که گروهی از خانواده و دوستان را دور هم جمع کنید تا به آن بپیوندند. از این طریق به آموزش افراد بیشتری برای رسیدن به گمشدگان کمک خواهید کرد. با این حال، شما می توانید برنامه درسی را به تنهایی طی کنید، به خصوص اگر در یک کشور متخاصم یا محدود زندگی می کنید.

اگر گروهی دارید، لطفاً از هر یک از آنها بخواهید در پورتال Live School ثبت نام کنند تا بتوانیم پیشرفت آنها را تأیید کنیم.
بهتر است زمان مشخصی برای Live School داشته باشید تا همه آن را در برنامه خود داشته باشند.
راه دیگر برای انجام این کار این است که از گروه خود بخواهید جلسات ویدیویی را به صورت جداگانه و با سرعت خاص خود تماشا کنند و سپس با هم درباره آنها بحث کنید.

همانطور که تماشا می کنید

هنگامی که گروه خود را دور هم جمع کردید، وقت دعا داشته باشید و سپس ویدیوی بعدی را نشان دهید/ تماشا کنید. (این مهم است که دوره ها و جلسات را به ترتیبی که در درایو انگشت شست شما ارائه می شود تماشا کنید، زیرا دوره های Live School از اصل به اصل تشکیل می شوند که به رشد دانش آموز کمک زیادی می کند).

هنگام تماشای جلسه ویدیویی، در مورد آنچه که برای شما برجسته است یادداشت برداری کنید.

با استفاده از یادداشت های خود، یک صفحه بازتاب، ترجیحاً به صورت خطبه بنویسید. (در نقاط گلوله / طرح کلی)
سپس، یادداشت های یک صفحه ای خود را در پورتال خود در وب سایت ما آپلود کنید. می توانید برای آپلود عکس بگیرید. بنابراین، نیازی به اسکن آن نیست.

یادداشت های یک صفحه ای خود را برای مراجعه و استفاده در آینده در یک فایل نگه دارید.
این روند را با تماشای تمام دوره ها و درس ها ادامه دهید.

وقتی تمام جلسات Live School را تمام کردید

پس از برآورده شدن این سه شرط، گواهی پایان Live School صادر می شود:

شما کل برنامه درسی (242 ساعت) را گذرانده اید.

شما 242 بازتاب یک صفحه ای را پس از هر جلسه بارگذاری کرده اید.

شما با ارسال ایمیل به دفتر صدور گواهی به آدرس cio@wmcint.org برای گواهی خود درخواست داده اید.

 

برنامه درسی زنده مدرسه

 

Live School یک برنامه آموزشی جامع و قابل حمل ماموریت و شاگردسازی است. این شامل 27 دوره است که از 242 جلسه ویدیویی یک ساعته تشکیل شده است که به دنبال آموزش مؤمنان بومی و محلی در سراسر جهان به عنوان مبلغان ملی است که می توانند کلیساهای پایدار بکارند و انجیل را به گروه های مردمی خود و همسایه بیاورند.

 

به 3 جلسه اول مدرسه زنده ما نگاهی بیندازید! بدون ثبت نام متوجه شوید که Live School برای شما مناسب است یا خیر.

چگونه شروع کنم؟

ثبت نام

با ثبت نام در پروژه Monarch به پروژه ملحق شوید
worldmissioncentre.com/signup

 

جلسات زنده مدرسه را تماشا کنید

Live School شامل 242 جلسه است که برای تبدیل افراد به مبلغان کل نگر برای جوامع خود طراحی شده است.

تکالیف خود را ارسال کنید

انعکاس و یادداشت های یک صفحه ای خود را بنویسید و آنها را با یک تصویر یا فایل سند ارسال کنید.

گواهینامه دریافت کنید و آزاد شوید

هنگامی که تمام 242 جلسه با تکالیف شما تکمیل شد، می توانید گواهی Live School خود را دریافت کنید و واجد شرایط دریافت اعتبار جزئی برای مدرک تحصیلی عالی خود خواهید بود.

داستان های اخیر از میدان

Field Update February 2023

Since my last communication with the World Mission Centre Boards, I am relieved to report that we have steadied the ship, and our international team of leaders is working as hard as ever to do all that the Lord has called us to do. Lydia and I have taken over the...

A Year of Progress

This has been a year of headway, development, progress, you name it; thanks to the boundless mercy and grace God has shown us. 2 Corinthians 3:5Not that we are competent in ourselves to claim that anything comes from us, but our competence comes from God.In March, God...

Why did Jesus tell his followers to GO?

Why did Jesus tell His followers to GO? October 31, 2022Jesus said to GO and make disciples but that requires believers whose faith is ALL IN . . . How close are we to this level of commitment? As our Lord said in Acts 1:8, we’re to begin locally and go as far as the...

Launching Live School in Mongolia

It was a rainy day when we landed in Mongolia. As we drove from the airport located just outside the capital of Ulaanbaatar it was difficult to fathom that 85% of the countries population live in one enormous city.I have never seen so much green grasslands void of any...

A Live School Story – CUBA 2022

A LIVE SCHOOL STORY CUBA 2022 September 7, 2022Guantanamo is one of the poorest provinces of Cuba. Pastor D is a church leader there. He leads and oversees eight house churches with a vision to spread the gospel in this region. In Cuba, building new church buildings...

Halima

Dear Friends, In the summer of 2018, I drove a few hundred miles through the desert of Kenya to a small village. My team and I arrived at what felt like the middle of nowhere. Chickens, goats, and children quickly surrounded us in curiosity. We were among the Waata...

Accelerated Live School growth in Haiti

Over the years, Haiti has experienced tremendous challenges.  Political, economic, social issues and  natural disasters have decimated this nation.  Many have tried to change Haiti but it is seen as a graveyard for projects of all kinds.  Live School launched in Haiti...

Cubans being trained to start Live Schools

During March and April there is a strong drive to equip churches so that they can train their people through Live School.  Felix and his wife are busy presenting facilitator training sessions and once the training is over, multiple schools can start.  The goal is to...

The Magnificent Seven

This is a story of seven outlaw men hired by the folks of Rose Creek to defend them from a greedy industrialist in the 60s. Rose Creek is an Old West town surrounded by gold mines and an avaricious man has enslaved the locals to work in his mines as cheap labour. If...

ما را در فیسبوک دنبال کنید

آمار مدرسه زنده

مدارس

دانش آموزان

کشورها

فرصت های آموزش عالی

Frequently Asked Questions

هزینه Live School برای افراد در پروژه Monarch چقدر است

یک هزینه 20 دلاری تمام دوره های Live School در پروژه Monarch را باز می کند. خیرین سخاوتمند قیمت برنامه درسی را در مقایسه با هزینه عملیاتی هر دانش آموز 92 دلار به 20 دلار نگه می دارند.

این هزینه 20 دلاری شامل دسترسی به تمام برنامه های درسی قابل مشاهده در worldmissioncentre.com/monarchproject در تلفن، تبلت یا لپ تاپ است. شما نیز قادر خواهید بود

بازتاب های یک صفحه ای خود را آپلود کنید
– پس از اتمام واجد شرایط دریافت گواهینامه باشید
-برای پشتیبانی فنی به میز فناوری ما دسترسی پیدا کنید
-دسترسی به میز شاگردی برای منابع معنوی و الهیاتی
-به گروه‌هایی بپیوندید که به عنوان Partnerships شناخته می‌شوند تا گروه شما بتواند پیشرفت را کنترل کند
-برای ایجاد شراکت اقدام کنید
-دستورالعمل دانش آموزی Live School Monarch را دریافت کنید
اولین کسی باشید که در مورد تغییر زندگی در دانش آموزان مدرسه زنده از سراسر جهان می دانید

کشورهای منتخب برای پروژه Monarch کدامند

پروژه Monarch برای فعالیت در کشورهایی طراحی شده است که تیم های منطقه ای ما تمرکز ندارند. اگر خارج از یکی از این کشورها زندگی می کنید، اگر پروژه Live School Monarch را از طریق مشارکت انجام دهید، همچنان واجد شرایط هستید. لیست کشورها را اینجا ببینید.

چگونه می توانم دوره های خود را بعد از ثبت نام و پرداخت هزینه ببینم؟

شما می توانید دوره های خود را توسط
1. در worldmissioncentre.com/monarchproject وارد شوید
2. روی دکمه My Courses کلیک کنید.
(همچنین با مشاهده حساب کاربری خود می توانید دوره های آموزشی خود را مشاهده کنید.)
3. دوره Live School را به زبانی که هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید انتخاب کنید

دکمه های مورد نظر خود را نمی بینید؟
در مورد حساب خود به lsadmin@wmcint.org ایمیل بزنید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم!

گواهی مدرسه زنده برای من چه می کند؟

گواهینامه Live School به دانش‌آموزانی اعطا می‌شود که تمام جلسات را تماشا می‌کنند، یادداشت‌های تک‌صفحه‌ای خود را برای هر جلسه ارسال می‌کنند، و به یک جامعه اطلاع‌رسانی می‌کنند تا آنچه را که آموخته‌اند عملی کنند.

پس از اینکه کار آنها توسط تیم ما یا رهبران شراکت بررسی شد، آنها می توانند فرم ارزیابی دانشجوی فارغ التحصیلی خود را که قبل از گرفتن گواهینامه مورد نیاز است، دریافت کنند.

پس از دریافت گواهینامه Live School خود، می توانند تا 60 واحد برای آموزش عالی از چندین سازمان مختلف در سراسر جهان (در حال حاضر انگلیسی و اسپانیایی زبانان) دریافت کنند. ادامه مطلب

چرا به آن پروژه سلطنتی می گویند؟

ما این پروژه را به نام پروانه مونارک نامگذاری کردیم که قادر به مهاجرت هزاران کیلومتر در سراسر قاره ها است. دعای ما این است که دانش آموزان و فارغ التحصیلان مدرسه زنده مانند پروانه سلطنتی متمرکز شوند. آنها آزاد می شدند تا انجیل را به هر جایی که خدا آنها را در جامعه خود یا حتی به قاره های دیگر مانند پروانه های پادشاه هدایت می کرد، گسترش دهند.