menu

زبان

آموزش ماموریت ها را به روشی جدید برای رسیدن به گمشدگان هر کجا که خدا شما را خوانده است تجربه کنید

راه اندازی آلفا پروژه سلطنتی

 

20 دلار در طی 242 جلسه یک ساعته باز می شود. آموزش ماموریت ها را به روشی جدید تجربه کنید تا به گمشدگان اطراف خود و هر کجا که خداوند شما را فرا خوانده است برسید.
با کلیک روی دکمه زیر ثبت نام کنید:

پرواز پروانه ها

بخشی از این جنبش باشید که برای ایجاد شاگردان مسیح در میان کشورهای کم دسترسی جهان طراحی شده است. مانند پروانه ای که با سرعت زیاد، در فواصل دور پرواز می کند و هر گلی را که لمس می کند گرده افشانی می کند، دعای ما این است که مؤمنان از این راه پیروی کنند تا انجیل را به هر کجا که می روند منتشر کنند.

ما متقاعد شده‌ایم که Live School ابزاری ایده‌آل با شهرت برای کاشت کلیساهای ماندگار است. با استفاده از این ابزار مؤثر برای همه فرهنگ‌ها، با تمرکز بر شاگردی در داخل کشور به مدت 6 تا 18 ماه، ما می‌خواهیم تا سال 2030 شاهد پرورش یک میلیون مبلغ در سراسر جهان باشیم. ما برای شتاب رادیکال به خدا اعتماد داریم، زیرا اکنون آن لحظه است. برداشت فراوان است و ضروری است که مسیحیان ابتکار عمل را به دست گیرند.

اگر این چشم انداز قلب شما را لمس کرد، به ما بپیوندید. بخشی از جنبش باشید.

بسیار هیجان انگیز است که می بینیم این ابزار در نهایت به دست مردم می رسد. من می توانم ببینم که قرار است در سراسر آمریکای مرکزی گسترش یابد.

یک برنامه درسی مبتنی بر ویدئو، به ویژه برای برنامه آموزشی کاشت کلیسا، ضرب، و رهبری یکپارچه شده است. دقیقاً در محیط روستایی ما که در آن کلیساها در حال گسترش هستند، تناسب دارد.

70 درصد از فارغ التحصیلان ما برای کاشت کلیسا به مناطق روستایی رفته اند.

«یک وظیفه بزرگ برای همه کلیساها این است که چگونه مردم را برای خدمت بسیج کنند. Live School راه حل بسیار خوبی برای آن است.”

بتی

مبلغ به گواتمالا

الوک

کشیش در هند

فلیکس

کشیش در زامبیا

دومان

کشیش در قزاقستان

تعدادی چیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید که قبل از شروع برنامه Live School باید در مورد آنها تصمیم بگیرید. آنها به شرح زیر است:

قبل از اینکه تو ببینی

شما می توانید مدرسه را با سرعت خود تماشا کنید، اما ما شما را تشویق می کنیم که برنامه ای تنظیم کنید.
در یک مدرسه تمام وقت شما باید روزی سه جلسه تدریس داشته باشید که تکمیل آن 18 هفته طول می کشد. در یک مدرسه نیمه وقت به 18 ماه زمان نیاز دارید.
شما می توانید تصمیم بگیرید که در این دوره چگونه در برنامه درسی قرار بگیرید.

روش ترجیحی برای اداره مدرسه این است که گروهی از خانواده و دوستان را دور هم جمع کنید تا به آن بپیوندند. از این طریق به آموزش افراد بیشتری برای رسیدن به گمشدگان کمک خواهید کرد. با این حال، شما می توانید برنامه درسی را به تنهایی طی کنید، به خصوص اگر در یک کشور متخاصم یا محدود زندگی می کنید.

اگر گروهی دارید، لطفاً از هر یک از آنها بخواهید در پورتال Live School ثبت نام کنند تا بتوانیم پیشرفت آنها را تأیید کنیم.
بهتر است زمان مشخصی برای Live School داشته باشید تا همه آن را در برنامه خود داشته باشند.
راه دیگر برای انجام این کار این است که از گروه خود بخواهید جلسات ویدیویی را به صورت جداگانه و با سرعت خاص خود تماشا کنند و سپس با هم درباره آنها بحث کنید.

همانطور که تماشا می کنید

هنگامی که گروه خود را دور هم جمع کردید، وقت دعا داشته باشید و سپس ویدیوی بعدی را نشان دهید/ تماشا کنید. (این مهم است که دوره ها و جلسات را به ترتیبی که در درایو انگشت شست شما ارائه می شود تماشا کنید، زیرا دوره های Live School از اصل به اصل تشکیل می شوند که به رشد دانش آموز کمک زیادی می کند).

هنگام تماشای جلسه ویدیویی، در مورد آنچه که برای شما برجسته است یادداشت برداری کنید.

با استفاده از یادداشت های خود، یک صفحه بازتاب، ترجیحاً به صورت خطبه بنویسید. (در نقاط گلوله / طرح کلی)
سپس، یادداشت های یک صفحه ای خود را در پورتال خود در وب سایت ما آپلود کنید. می توانید برای آپلود عکس بگیرید. بنابراین، نیازی به اسکن آن نیست.

یادداشت های یک صفحه ای خود را برای مراجعه و استفاده در آینده در یک فایل نگه دارید.
این روند را با تماشای تمام دوره ها و درس ها ادامه دهید.

وقتی تمام جلسات Live School را تمام کردید

پس از برآورده شدن این سه شرط، گواهی پایان Live School صادر می شود:

شما کل برنامه درسی (242 ساعت) را گذرانده اید.

شما 242 بازتاب یک صفحه ای را پس از هر جلسه بارگذاری کرده اید.

شما با ارسال ایمیل به دفتر صدور گواهی به آدرس cio@wmcint.org برای گواهی خود درخواست داده اید.

 

برنامه درسی زنده مدرسه

 

Live School یک برنامه آموزشی جامع و قابل حمل ماموریت و شاگردسازی است. این شامل 27 دوره است که از 242 جلسه ویدیویی یک ساعته تشکیل شده است که به دنبال آموزش مؤمنان بومی و محلی در سراسر جهان به عنوان مبلغان ملی است که می توانند کلیساهای پایدار بکارند و انجیل را به گروه های مردمی خود و همسایه بیاورند.

 

به 3 جلسه اول مدرسه زنده ما نگاهی بیندازید! بدون ثبت نام متوجه شوید که Live School برای شما مناسب است یا خیر.

چگونه شروع کنم؟

ثبت نام

با ثبت نام در پروژه Monarch به پروژه ملحق شوید
worldmissioncentre.com/signup

 

جلسات زنده مدرسه را تماشا کنید

Live School شامل 242 جلسه است که برای تبدیل افراد به مبلغان کل نگر برای جوامع خود طراحی شده است.

تکالیف خود را ارسال کنید

انعکاس و یادداشت های یک صفحه ای خود را بنویسید و آنها را با یک تصویر یا فایل سند ارسال کنید.

گواهینامه دریافت کنید و آزاد شوید

هنگامی که تمام 242 جلسه با تکالیف شما تکمیل شد، می توانید گواهی Live School خود را دریافت کنید و واجد شرایط دریافت اعتبار جزئی برای مدرک تحصیلی عالی خود خواهید بود.

داستان های اخیر از میدان

The Magnificent Seven

facebookinstagramThis is a story of seven outlaw men hired by the folks of Rose Creek to defend them from a greedy industrialist in the 60s. Rose Creek is an Old West town surrounded by gold mines and an avaricious man has enslaved the locals to work in his mines as...

Haven of Peace

facebookinstagramI have just returned from a field trip in Tanzania where I visited Dar es Salaam, Bariadi, Mwanza, Kigoma, Zanzibar and Pemba. The trip was long overdue for our Missions Training Program and I was strongly compelled to go, even though some of the...

July 2021 – STORIES from Kenya

facebookinstagramFrom a church under tree into a building In a small community in Kenyas’ Isiolo county there is a church building is construction among the Doroboand Turkana communities thanks to the generosity of willing friends and believers. The Church was started...

God at Work

facebookinstagramAbout two years ago, after years of battling to gain access into the Horn of Africa, God changed this when He sent us a young Somali couple as part of our Live School facilitators training in Nairobi CBD. After the training, we gave him our portable...

Live School in Guateng

An Update from Southern AfricaOver the past few months our Southern Africa team has felt God leading them to focus more on equipping the churches in their own city and they now have a goal to start 50 new schools within the Gauteng province of South Africa by the end...

The All Purposeful, Loving and Merciful God

facebookinstagram“And I pray that you being rooted and established in love, may have power together with all the saints to grasp how long and wide and high and deep is the love, of Christ, and to know this love, that surpasses knowledge, that you may be filled to the...

The Town of Many Hills

facebookinstagramLodwar, also known as the town of many hills is the largest town in northwest Kenya within Turkana County. To access the town from Nairobi, you will use the Nakuru-Kitale route which takes roughly twelve and half hours by bus or 1 hour 55 minutes on a...

The Great Promise

facebookinstagramFor God so loved the world that He gave His only begotten son, that whosoever believes in Him will not perish but have eternal life. For God did not send His son to condemn the world, but to save the world through Him - John 3:16 Martin Luther called...

How You Can Become a Missionary

facebookinstagramSing to the LORD, all the earth. Proclaim His salvation day after day. Declare His glory among the nations, His wonderful deeds among all peoples. 1st Chronicles 16:23-24 All questions aside, the fact of the matter is, as a believer, you are called to...

ما را در فیسبوک دنبال کنید

آمار مدرسه زنده

مدارس

دانش آموزان

کشورها

فرصت های آموزش عالی

پرداخت آن را به جلو

با یک برنامه درسی رهبری اشاعه انجیل به دیگران قدرت دهید.

سوالات متداول