loader imagemenu

Dilim

Tanrı’nın Sizi Çağırdığı Her Yerde Kayıplara Ulaşmanın Yeni Bir Yoluyla Görevler Eğitimini Deneyimleyin

Hükümdar Alfa Projesi Lansmanı

20 $, 242 saatlik oturumların kilidini açar. Çevrenizdeki ve Tanrı’nın sizi çağırdığı her yerde kaybolanlara ulaşmak için yeni bir yolla misyon eğitimini deneyimleyin.
Aşağıdaki butona tıklayarak kaydolun:

Canlı Okul Müfredatını Keşfedin

“Aletin nihayet insanların eline geçtiğini görmek çok heyecan verici. Orta Amerika’nın her yerine yayılacağını görebiliyorum.”

“Özellikle kilise dikimi, çoğaltma ve liderlik eğitim programı için entegre edilmiş video tabanlı bir müfredat. Kiliselerin genişlediği kırsal ortamımıza tam olarak uyuyor.”

“Mezunlarımızın %70’i kilise dikmek için kırsal alanlara gitti.”

“Tüm kiliseler için büyük bir görev, insanları bakanlık için nasıl harekete geçirecekleridir. Canlı Okul bunun için çok iyi bir çözüm.”

Bettie

Guatemala Misyonerliği

Alok

Hindistan’da papaz

Felix

Zambiya’da papaz

Duman

Kazakistan’da papaz

Live School programına başlamadan önce karar vermeniz gereken, dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 

İzlemeden önce

Okulu kendi hızınızda izleyebilirsiniz, ancak bir program belirlemenizi öneririz.
Tam zamanlı bir okulda, tamamlaması 18 hafta süren günde üç öğretim oturumundan geçmeniz gerekecektir. Yarı zamanlı bir okulda 18 aya ihtiyacınız olacak.
Bu süre zarfında müfredata nasıl sığacağına karar verebilirsiniz.

Okulu yönetmenin tercih edilen yolu, katılmak için bir grup aile ve arkadaş bir araya getirmektir. Bu şekilde, daha fazla insanın kaybolanlara ulaşması için eğitilmesine yardımcı olacaksınız. Bununla birlikte, özellikle düşmanca veya kısıtlı bir ülkede yaşıyorsanız, müfredatı kendi başınıza gözden geçirebilirsiniz.

Bir grubunuz varsa, ilerlemelerini doğrulayabilmemiz için lütfen her birinden Live School portalına kaydolmalarını isteyin.
Herkesin programında olması için Live School için belirli bir zaman belirlemek en iyisidir.
Bunu yapmanın başka bir yolu da, grubunuzun video oturumlarını kendi hızlarında tek tek izlemesini ve ardından bunları birlikte tartışmasını sağlamaktır.

 

izledikçe

Grubunuzu bir araya getirdiğinizde, bir dua vakti ayırın ve ardından bir sonraki videoyu gösterin/izleyin. (Dersleri ve oturumları flash sürücünüzde sunulduğu sırayla izlemeniz önemlidir, çünkü Live School kursları ilkeden ilkeye inşa edilir ve bu da öğrencinin gelişimine büyük katkı sağlar).

Video oturumunu izlerken, dikkatinizi çekenleri not alın.

Notlarınızı kullanarak, tercihen vaaz şeklinde bir yansıma sayfası yazın. (Madde noktaları/anahat içinde)
Ardından, tek sayfalık notlarınızı web sitemizdeki portalınıza yükleyin. Yüklemek için bir fotoğraf çekebilirsiniz. Yani taramaya gerek yok.

Tek sayfalık notlarınızı ileride başvurmak ve kullanmak üzere bir dosyada saklayın.
Tüm dersleri ve dersleri izlerken bu işleme devam edin.

 

Tüm Canlı Okul oturumlarını bitirdiğinizde

Bu üç gereksinim karşılandığında bir Live School bitirme sertifikası verilir:

    1. Tüm müfredatı (242 saat) tamamladınız.
    2. Her seanstan sonra 242 tek sayfalık yansıma yüklediniz.

Sertifikanız için cio@wmcint.org adresindeki Sertifika Verme Ofisimize e-posta göndererek başvurdunuz.

 

Canlı Okul Müfredatı

 

Live School, kapsamlı ve taşınabilir bir görev eğitimi ve öğrencilik programıdır. Dünyanın dört bir yanındaki yerli ve yerel inananları sürdürülebilir kiliseler kurabilecek ve İncil’i kendi ve komşu insan gruplarına getirebilecek ulusal misyonerler olarak yetiştirmeyi amaçlayan 242 bir saatlik video oturumlarından oluşan 27 kurstan oluşuyor.

İlk 3 Canlı Okul seansımıza bir göz atın! Kayıt olmadan Live School’un size uygun olup olmadığını öğrenin.

Nasıl Başlarım?

Üye olmak

Kaydolarak Monarch Projesine katılın
worldmissioncentre.com/signup

 

Canlı Okul Oturumlarını İzleyin

Live School, bireyleri toplulukları için bütünsel misyonerlere dönüştürmek için tasarlanmış 242 oturumdan oluşur.

Ödevini Gönder

Tek sayfalık yansımanızı ve notlarınızı yazın ve bir resim veya belge dosyası ile gönderin.

Sertifika Alın ve Serbest Bırakılın

242 oturumun tamamı ödevinizle tamamlandığında, Live School sertifikanızı alabilecek ve yüksek öğrenim dereceniz için kısmi kredi almaya hak kazanacaksınız.

Sahadan Son Hikayeler

Halima

Dear Friends, In the summer of 2018, I drove a few hundred miles through the desert of Kenya to a small village. My team and I arrived at what felt like the middle of nowhere. Chickens, goats, and children quickly surrounded us in curiosity. We were among the Waata...

Accelerated Live School growth in Haiti

Over the years, Haiti has experienced tremendous challenges.  Political, economic, social issues and  natural disasters have decimated this nation.  Many have tried to change Haiti but it is seen as a graveyard for projects of all kinds.  Live School launched in Haiti...

Cubans being trained to start Live Schools

During March and April there is a strong drive to equip churches so that they can train their people through Live School.  Felix and his wife are busy presenting facilitator training sessions and once the training is over, multiple schools can start.  The goal is to...

The Magnificent Seven

facebookinstagramThis is a story of seven outlaw men hired by the folks of Rose Creek to defend them from a greedy industrialist in the 60s. Rose Creek is an Old West town surrounded by gold mines and an avaricious man has enslaved the locals to work in his mines as...

Haven of Peace

facebookinstagramI have just returned from a field trip in Tanzania where I visited Dar es Salaam, Bariadi, Mwanza, Kigoma, Zanzibar and Pemba. The trip was long overdue for our Missions Training Program and I was strongly compelled to go, even though some of the...

July 2021 – STORIES from Kenya

facebookinstagramFrom a church under tree into a building In a small community in Kenyas’ Isiolo county there is a church building is construction among the Doroboand Turkana communities thanks to the generosity of willing friends and believers. The Church was started...

God at Work

facebookinstagramAbout two years ago, after years of battling to gain access into the Horn of Africa, God changed this when He sent us a young Somali couple as part of our Live School facilitators training in Nairobi CBD. After the training, we gave him our portable...

Live School in Guateng

An Update from Southern AfricaOver the past few months our Southern Africa team has felt God leading them to focus more on equipping the churches in their own city and they now have a goal to start 50 new schools within the Gauteng province of South Africa by the end...

The All Purposeful, Loving and Merciful God

facebookinstagram“And I pray that you being rooted and established in love, may have power together with all the saints to grasp how long and wide and high and deep is the love, of Christ, and to know this love, that surpasses knowledge, that you may be filled to the...

Bizi Facebook üzerinden takip et

Canlı Okul İstatistikleri

Okullar

Öğrenciler

Ülkeler

Yüksek Öğrenim Olanakları

Frequently Asked Questions

Monarch Projesi'ndeki bireyler için Live School'un maliyeti nedir?

Tek bir 20 dolarlık ücret, Monarch Project’teki tüm Live School kurslarının kilidini açar. Cömert bağışçılar, müfredatın fiyatını öğrenci başına 92$’lık işletme ücretine kıyasla 20$’da tutuyor.

Bu 20 ABD Doları tutarındaki ücrete, worldmissioncentre.com/monarchproject adresinde bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarda görüntülenebilen tüm müfredata erişim dahildir. Ayrıca

-Tek sayfalık yansımalarınızı yükleyin
-Tamamlandıktan sonra sertifika almaya hak kazanın
-Teknik destek için Teknik Masamıza erişin
-Manevi ve teolojik kaynaklar için Müritlik Masasına erişin
-Grubunuzun ilerlemeyi izleyebilmesi için Ortaklıklar olarak bilinen gruplara katılın
-Ortaklıklar oluşturmak için başvurun
-Live School Monarch Öğrenci Kılavuzunu alın
-Dünyanın her yerinden Live School öğrencilerinin yaşam değişimini ilk öğrenen siz olun

Monarch Projesi için uygun olan seçilmiş ülkeler hangileridir?

Monarch projesi, bölgesel ekiplerimizin odaklanmadığı ülkelerde faaliyet gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Bu ülkelerden birinin dışında yaşıyorsanız, Live School Monarch Projesini bir Ortaklık aracılığıyla yaparsanız yine de uygun olursunuz. Ülkelerin listesine buradan bakın.

Kaydolduktan ve ödeme yaptıktan sonra kurslarımı nasıl görebilirim?

Kurslarınızı şu şekilde görüntüleyebilirsiniz:
1. worldmissioncentre.com/monarchproject adresinden giriş yapın
2. Kurslarım düğmesine tıklayın.
(Hesabınızı görüntülediğinizde kurslarınızı da görebilirsiniz.)
3. Kaydolurken seçtiğiniz dildeki Live School kursunu seçin

Aradığınız düğmeleri göremiyor musunuz?
Hesabınız hakkında lsadmin@wmcint.org adresine e-posta gönderin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Canlı Okul Sertifikası benim için ne yapar?

Canlı Okul sertifikası, tüm oturumları izleyen, her oturum için bir sayfalık ev ödevi notlarını gönderen ve öğrendiklerini uygulamaya koymak için bir topluluğa hizmet eden öğrencilere verilir.

Çalışmaları ekibimiz veya ortaklık liderleri tarafından incelendikten sonra, sertifikalarını almadan önce gerekli olan Mezun Öğrenci Değerlendirme Formunu alabilirler.

Live School sertifikalarına sahip olduklarında, dünya çapında birçok farklı kuruluştan (Şu anda İngilizce ve İspanyolca konuşanlar) yüksek öğrenim için 60 krediye kadar almaya devam edebilirler. Devamını oku

Neden Monarch Projesi deniyor?

Bu projeye, kıtalar arasında binlerce kilometre göç edebilen Monarch Butterfly’ın adını verdik. Duamız, Live School öğrencileri ve Mezunlarının odaklanmış kral kelebeği gibi olmalarıdır. Tanrı’nın onları kendi topluluklarında, hatta kral kelebekleri gibi diğer kıtalara götüreceği her yere müjdeyi yaymak için serbest bırakılacaklardı.